Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség mit tegyek? (tovább...

Segítség mit tegyek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tegnap észre vettem, hogy nem bírom kinyitni teljesen a számat. Ez megnehezítette az evést és az ásítást is (tudom ez furán hangzik). Mikor mégis megpróbáltam erőltetve sikerült kinyitnom. Ezt hatalmas fájdalom és egy óriási kattanás kísérte az állkapcsom bal oldalán,amit egy méterről is hallani lehetett elvileg. Azt hittem ezzel vége,mostmár újra minden okés, de tévedtem. Mikor visszacsuktam a szám kisebb kattanás hallatszott és minden kezdődött előlről... Olvastam interneten hogy ez a stressztől is kialakulhat. Kérlek segitsetek mi lehet ez és meddig fog tartni? Érdemes szakorvoshoz fodulnom vagy elmúlik magától?


14/l



2018. febr. 3. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogtól is lehet. Ha nem javul, menj orvoshoz.
2018. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 .,,.,,.,, ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, olyankor oldalra elmodítom egy kicsitaz alsó álkapocsoma, kattan eggyet ès már jó is.
2018. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tíz percig kábé jó volt most megint rossz... Azt vettem észre, hogyha elől zárom a fogaim akkor nincs panaszom, csak ha hátul. Ez jelenthet valamit?
2018. febr. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!