Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt a kérdést nem is tudtam...

Ezt a kérdést nem is tudtam hogy hova írjam de már egyszerűen nem bírtam tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem bírom tovább! Már vagy egy hónapja 2-3 órát tudok csak aludni mert olyan dolgok történnek nálam! Nem tudom ti hizztek e a szellemeket de én igen! Egyfolytában le fel oltogat a villany ki be vágodik az ajtó a tévé be kapcsolódik le esik az asztal közepéről a toll zörög valami ki nyitódik a szekrény ajtó... Ma például reggrl észre vettem hogy belül egy teljesen szabályos tablet forma van az ablakomba de teljesen szabályos mintha körbe rajzoltak volna egy tabletott az ablakon! Csak annyiban különbözik hogy teljesen egyforma csíkok vannak benne és a végén el mosodik! Mi lehet ezeknek a jelei? Volt már valakinek ilyen?

2017. aug. 24. 09:56
 1/1 anonim válasza:

Velem is történtek paranormális dolgok. Nagyon sok mindenkivel és hasonlók mint a tieid. Egyedül élsz?

Nézz utána az interneten, hogy mit lehetne ilyenkor tenni. Én is olvastam anno utána. Szellemek ellen jó például a só. Szórj egy kicsit a ház valamennyi sarkába. Vagy a gyertya. Az elűzi őket, hidd el nem szeretik a meghitt dolgokat. :)

Esetleg takard le a tükröt a szobádban éjszakára, vagy ahol van.

Füstölő is jó.

De remélem, semmi komolyról nincs szó. Nekem is mondták, hogy lehet csak beképzelem nagy részét mert már teljesen az agyamra ment. :)

De azokat a dolgokat érdemes lenne kipróbálnod.

2017. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!