Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gmed ultrahangos inhalátorról...

Gmed ultrahangos inhalátorról van valaiken jó véleménye?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy sehol nem találok részletes leírás, 2-3-szor annyiért találok olyan hordozható kézi nhalátort, amiről azt írják pl. nem zajos, hogy 45 fokban dönthető stb. De ezeket erről nem tudom, mert sehol nem írják.

2018. febr. 4. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hálózatról adapterrel vagy elemmel is működtethető inhalátor. (Az adapter nem tartozéka)



Energia fogyasztás: körülbelül 1,2 W

Ultrahangos frekvencia: 113 kHz

Inhaláció: >0,25ml / perc, mely függ a gyógyszer sűrűségétől Szemcse méret: 5 µm MMAD

Gyógyszer tartó kapacitása: 8 ml

Készülék méret: 72 x 40 x 113 mm

Készülék súlya: 98 g

Áramforrás: 2db AA/LR6 elem vagy adapter


Tartozékai:


Inhalációs maszk (felnőtt és gyermek)

Szájcsutora

Maszk csatlakoztató

Táska

Elem

Használati útmutató

Garancia: 1 év

[link]

2018. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ezt én is megtaláltam, de nem ez volt a kérdés, leírtam, hogy miket nem találok fontos infót, amit amásiknál pl. leírtak, és ezért nem tudom összehasonlítani. nem írja a decibelt, a dönthetőséget, a pontos technológiát pl.
2018. febr. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!