Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ment a hasam fájt a gyomrom?

Ment a hasam fájt a gyomrom?

Figyelt kérdés
Mi bajom lehet ? 14 éves vagyok vasárnap enyhén nem olyan mint a víz hanem más ment a hasam 3x fájt fájt a gyomrom másnap semmi baj nem volt de ma elkezdett fájni ettem.palacsintát és aznap mikor mentem sok csokit ettem, de viszont én csak vizet iszom semmi mást lehet hogy az miatt van vagy mi??? Most ugy faj mint akkor mikor hasmenesem kezdete volt betegvagyok??
2018. febr. 8. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos. Ezer dolog lehet. A víz az biztosan nem baj.
2018. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi bajom sztem
2018. febr. 8. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te is tudod, hogy semmi bajod, minek kerdezed ezt meg naponta? Szep lenne, ha mindenki orvoshoz menne 4 nappal ezelotti 3 szeklettel (mert ez NEM hasmenes)

Komolyan kerdezed, hogy a viztol faj-e a hasad? Remelem azert iskolaba bejarsz helyesirast es bioszt tanulni...

2018. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!