Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm háziorvoshoz...

Egyik ismerősöm háziorvoshoz szeretne menni, azonban van egy kis problémája. Segítség?

Figyelt kérdés
Nem magyar állampolgár, nem beszél magyarul, de Magyarországon tanul. Hova mehet így orvoshoz? Mehet ahhoz a háziorvoshoz, ahova területileg tartozik? Vagy milyen lehetőségei vannak? Természetesen fizetne az ellátásért.
2018. febr. 10. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt él, pláne tanul, akkor biztosan van valamilyen betegbiztosítása, még ha eddig nem is vette igénybe. Érdeklődjön annál a tanintézménynél, ahol tanul.
2018. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam írni, az egyetem tájékoztatást fog adni neki arról, milyen lehetőségei vannak.
2018. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ha akar fizetni, ide elmehet, nem is túl vészes, angolul tuti tudnak vele kommunikálni.

2018. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!