Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szolárium pattanásokra?...

Szolárium pattanásokra? (háton, arcon, mellkason)

Figyelt kérdés

Az arcomon a homlokomon és az orrom és környékén már kevésbé, inkább az állam felé vagyok pattanásos, és az arccsontom tájékán. Ritkán a nyakamon is vannak, a hátamon szinte mindig. Valamikor rosszabb, valamikor nem igazán zavarnak.

Nyárra általában sokat javul a helyzet, olyankor a hátamon kb. egy sincs, a mellkasomon jobb lesz, az arcom rendszerint változó, de a nap általában rengeteget javít. Alapból most a mellkasomra összpontosítanék. Kevésszer van nagyobb pattanásom, azonban apró pici piros pattanásokból rengeteg van, és nem merek V-nyakú pólókat felvenni, mert rettenetesen zavar.

Mennyire segít ezen a szolárium, milyen szoláriumot ajánlotok, és vannak e olyan termékek, amelyek szolárium mellett kifejezetten nem ajánlatosak?


2018. febr. 11. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamennyit segít a szoli de inkább a napfény az ami látványosan javít a dolgon. Nekem is ez a problémám. A bőrgyógyász felírt fogamzásgátlót, attól szinte tökéletes lett a bőröm. Évekig szedtem aztán abbahagytam, kíváncsi voltam, hogy tabletta nélkül milyen lenne. Hát...nem valami jó, de már jobb mint 10 éve volt.

Javaslom még a rendszeres kezelést a kozmetikusnál, arcra és hátra is, meg a bioptron lámpát.

2018. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1000-es csilópapír.XD Viccet félretéve szotyi,tökmag egyéb olajos magvak mellőzése,a zsíros kajákat is hanyagold,és ha 18+ os vagy akkor a sok jó sex ami lenyugtatja a testet.Barátnő hiányában nekem sok volt,persze nem csak a sex hanem egy aranyos törődő barátnö is eltünteti őket.Nekem mind kinyomkodja.:)
2018. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!