Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » új cipőtől lábfájdalom eltűnhet?

új cipőtől lábfájdalom eltűnhet?

Figyelt kérdés

elég ritkán cserélgetem a cipőim, és akkor sem épp márkásakat hordok. ahogy emlékszem egy olyan sem volt még amire kezdettől fogva azt mondtam volna hogy kényelmes csak miután kitaposódott.

most vettem egy cipőt, kínai. felpróválva teljesen problémamentesnek tűnt, mai nap első használatnál egy bevásárlótúrát toltam le benne össz időtartalma 45 perc gyaloglás lehetett, de a jobb oldaliban a talpam külső széle elkezdett benne fájni, mikor lehúztam utána éreztem csak igazán jópár percig. ez azért is érdekes mert pont a bal lábam nagyobb kicsivel de abban nem éreztem ilyet és amúgy sem kicsi a méret, egyikben sem ér végig a lábam. megmondom nem emlékszem hogy az előző cipőnél volt-e hasonló, esélyes hogy eltűnik ez a jelenség ahogy bejáratódik a cipő, vagy velem van valami probléma?


2018. febr. 13. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen , igy van.
2018. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha bejáratod, megszűnhet. Ha meg folyamatosan megmarad a fájdalom, plane, ha esetleg más cipőknél is, érdemes elmenni az ortopédiára. Én is így voltam aztán ortopedian talpbetetet "írtak fel", azóta egy cipővel sem volt problémám.
2018. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!