Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem ittam 2 napja de semmi...

Nem ittam 2 napja de semmi bajom. Mi lesz holnap?

Figyelt kérdés

Tehát tegnap előtt se sokat ittam szerintem de azért ittam a nap folyamán pár decit úgy emlékszek. Tegnap viszont semmit, rokonoknál voltunk emlékszek hogy csak kóla volt azt nem akartam inni a csapból pedig rossz ízű víz szokott jönni szóval nem ittam de nem volt megterhelő, kibírtam. Viszont ma sem ittam semmit. Ma itthon voltam nem voltam suliban dél körül nagyon szomjas lettem de halogattam erre már este van és a második nap vége hogy semmit se ittam. De azon kívül hogy már elég szomjas vagyok semmi bajom. Ha nem iszok holnap sem mi lesz? Vagy kibír az ember többet is mint 3 nap? Sürgős most innom?

17/l


2018. febr. 13. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem iszol, ha szomjad vagy? Mentális egészség rovatba való a kérdésed.
2018. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csunya száraz lesz a bőröd, és lesz egy szép kis veseköved.
2018. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiszáradsz , agy erei össznyomódnak vese máj károsodik . Ilyen esetben és főleg nyáron a trombózis a sztrók és az infarktus szinte garantált . Menzeszkor a görcsök még erősebbek .
2018. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy???
2018. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
+ még el is butulsz - már ha eseteben ez még lehetséges
2018. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mire jó ez neked. Az étellel valamennyi vizet viszel be, de az édeskevés. Azonnal igyál. A víz a létezésünk alapja, csak negatív hatásai vannak rád nézve, ha nem iszol.


Aki nem eszik, mert fogyni akar, oké, abban még értem a logikát, de téged egyáltalán nem értelek.

2018. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Hat, nézd, ha keresed a bajt, nyugi, meg fogod találni.
2018. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összeestél már?
2018. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!