Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bnőm holnap jön át hozzám és...

Bnőm holnap jön át hozzám és tudom h megvan neki és ilyenkor nincs jól és semmi nem jó neki. na én meg nem tudom h mit fogunk majd csinalni. Mitcsinaljunk?

Figyelt kérdés
20/F

2017. aug. 25. 22:53
 1/9 Tomee'd'ganjaman válasza:
Szerintem kezdjetek el Clash Royale-ozni, ez egy szórakoztató és kikapcsolódó időtöltés. Egy este alatt akár 3-as szintre is felhúzhatjátok a karit ;)
2017. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szopasd.
2017. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne legyetek szemetek vele,adj neki.mindenben igazat,és vigyázz mit mondasz!
2017. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek meg egy filmet vagy pár részt valami sorozatból. Mondjuk ti eddig csak szexelni jártatok össze, hogy nem tudod mit csináljatok ha megjön neki? :D
2017. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3hónapja vagyunk együtt és ritkán találkozunk
2017. aug. 26. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinalj neki romantukus vacsit,süssetek,setaljatok,filmezzetek,beszelgessetek,tancoljatok
2017. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést a feltételezésért, csak hát annyi idiót van itt, aki kapcsolati analfabéta, egyböl rosszra gondol az ember :)

Hát először is kérdezz rá, hogy van-e esetleg valami, amit csinálni szeretne. Például én szeretek kicsit sétálni ilyenkor, mert a mozgástól kevésbé görcsölök. Nagyon hosszú programot azért nyilván ne szervezz, hogy hazaérjetek időben és tudjon higiénikusan betétet meg tampont cserélni. Bár nem tudom mennyi időt lesztek együtt, de én azt mondanám, hogy először csináljatok valami kicsit aktívabb programot, vagy menjetek el enni valahová, utána pedig pihenjetek.

2017. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Film, főzés, sütés, petting, szex, társasozás, beszélgetés...
2017. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a négyesnek... ha csak akkor tudod, hogy mit tudnátok csinálni együtt, ha nem menstruál, az már régen rossz.
2017. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!