Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatásos vény nélküli gyógyszer...

Hatásos vény nélküli gyógyszer migrénre?

Figyelt kérdés
Pesten tanulok, nem nagyon van lehetőségem hazamenni az orvosomhoz. Persze majd sort kerítek rá, ha tudok. De nagyon kéne valami gyógyszer addig, ami segíz leküzdeni a migrént. Jelenleg már két napja tart, azóta be sem tudtam menni az óráimra, annyira szenvedek.

2018. febr. 14. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Cataflam dolo-t vehetsz veny nelkul, de eleg gyenge, 2 felel meg egy sima cataflamnak. Nekem is migrenem van, de meg venykoteles gyogyszerbol is nagyon eroset szoktak kiirni, es az sem hat mindig... de a semminel jobb, egy probat meger az is. En is nagyon szenvedek most, a kola, kave, rengeteg viz segit valamennyit. Meg ugy szoktam, hogy ket algopirin meg egy nospa, ha nincs az erosebb gyogyszerembol, es ugy jobb azert. En is nagy haragszok magamra, kihagytam reggel ket szeminariumot is a migren miatt... tudom mit erzel:(
2018. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Sajnos a dolo nem használ, azt már próbáltam... Annyira rosszul voltam ma, hogy végül kértem időpontot neurológushoz. Igaz, csak március végén tudok majd menni, de legalább ez már fix. Neked is kitartást! :)
2018. febr. 14. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Párom durván migrénes, nála újabban furcsamód a paracetamol használ pl. Panadol vagy a metamizol pl. Tabletta analgetica (Naturland). Persze ezek is csak akkor, ha sikerül nem kihánynia. Utóbbi tabiban koffein is van, úgyhogy azzal vigyázz, ha aludni akarsz.

31/N

2018. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!