Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt aki szedett antidepresszá...

Volt aki szedett antidepresszánst terhessége alatt, mert muszáj volt?

Figyelt kérdés
Kérem aki IGEN, írjon hozzászólást és egy kis történetet, hogy miért kellett szednie és hogy segített e! Valamint, hogy a babája egészséges lett e!?!?! Nekem sajnos muszáj, mert már annyira kimerült az idegrendszerem sajnos.. 32+3 napos vagyok. Ma kezdtem el.. Kérem aki bántani akar az ne írjon!
2018. febr. 14. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Felírták de nem szedtem.


32/F

2018. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is 5 hetet tároltam a szekrényben, de már olyan mélyre zuhantam, hogy muszáj volt mindkettőnk érdekében. Pedig nem akartam :(
2018. febr. 14. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és nem akarlak bántani. Senkinek sem kötelező antidepresszánst szedni, pláne nem terhesség alatt. A kimerült idegrendszert 100 féle természetes módon lehet nyugtatni, nem csak gyógyszerrel. Csak egy pár dolgot sorolok fel a 100-ból: jóga, relaxálás, meditálás, könnyű sport, kreatív hobbik, alvás, kávé teljes elhagyása, kellemes filmek, könyvek, lassú zenék, kisállatok, keresztrejtvény, magazinok, varrás, bármi, amit szeretsz, és kikapcsol.
2018. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindent próbáltam hidd el!

Ezt a döntést együttesen hozta a pszichiáter és a nőgyógyász mindkettőnk érdekében.. :((

2018. febr. 14. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
"Kimerült idegrendszerre" ilyesmit szedni? Az antidepit ennél sokkal súlyosabb dolgokra kell szedni.
2018. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Az antidepresszánsok nem pihentetik az idegrendszert. A pihenés és a kellemes, lazító tevékenységek viszont igen.
2018. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ettől súlyosabb a bajom! Orvos írta, nem magamtól kezdtem szedni!

Depresszió, szorongás, kényszergondolatok.. :(

2018. febr. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!