Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a pszichedelikus...

Mit gondoltok a pszichedelikus szerek használatáról?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó, hogy illegális vagy inkább legalizálni kéne önismeret-fejlesztésre meg hasonló célok elérése érdekében?


Szerintem egy olyan embernek, aki kellőképpen tud bánni a tudatával (nincs pszichiátriai kórképe), és megvannak az elméleti ismeretei, annak segíthetnek céljai elérésében.



2018. febr. 16. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Köze nincs a mérgek használatának se az önismerethez sem a spiritizmushoz . Kábé annyira kapcsolódik mint a szépségversenyen műanyagokkal sebészettel létrehozott macák pályázása és dobogós helyezése .
2018. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért illegális,mert tudattágító,ergo növelik az IQ szinted. Kérdező,szerinted melyik kormány akarna okos,intelligens és szabadszellemű embeteket?! A birkákat könnyebb irányítani.


A pszichedelikumokról köztudott,hogy gyógyító hatásuk van,ellenben legálisan kapható mérgeknek-antidepresszánsoknak,nyugtatóknak-és pont ezért van tiltólistán. A gyógyszeripar tönkremenne,ha az emberek a mérgeik helyett csodaszerekhez nyúlnának.

Az,hogy ezek a szerek az ördögtől valóak,szük látókörű és konzervatív hozzáállás.

2018. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A pszichedelikumok mentálisan egészségessé tesznek és gyógyítják a mentális zavarokat. A pszichedelikus szerek hatására tiszta lesz a tudat. Felébreszti az elkábított embereket.
2018. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván az lenne a legjobb, ha legális lehetne, rengeteg ember találhatná meg a lelki békéjét, fejleszthetné a kreativitását. De amint látod itt is, de éppenséggel bárhol máshol is tömeges butítás folyik.


Viszont a legalizálás is egy olyan dolog, ami veszélyessé tenné még ezt. Nyilván nagyobb lehetőség lesz a fiatalok számára, hogy kipróbálják, amiből veszélyek lehetnek. Ha nincsenek kellőképpen tisztával az adott szer lefolyásával, és csak azért akarják, hogy bulizzanak egy jót, azt nem támogatnám.

2018. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%
Be kellene tiltani a meditációt... párév múlva azt tolná minden "lázadó".
2018. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked segített? Hogyan?
2018. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem mertem kipróbálni még soha, de Bill Gates, Steve Jobs is használt lsd-t, meg sok más sikeres, okos ember. Meg van egy olyan nem gyógyítható betegség, aminek a tüneteit csak pszilocibin gombával tudták kezelni eddig.
2018. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%

Szerintem érdekes dolgok de nem mindenkinek való

Ezek nem olyan dologok mint a fű ami szinte semmi rosszat nem ad

Egy-egy trip nagyon mély nyomokat hagyhat ha nem vagy rá felkészülve. Megértem hogy illegális és jobb is mivel nem való mindenkinek akinek meg való annak egészségére

2018. aug. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 IGENIS LEGÁLISNAK KELLENE LENNI, TE GYÓGYSZERIPARBÉRENC!
2019. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!