Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran mostok hajat?

Ti milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen gyakran mossátok meg a hajatokat egy héten. Én hetente 2-3-szor szoktam. Szerintetek káros a mindennapos hajmosás?

2018. febr. 17. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy héten egyszer,vagy kétszer.Nem káros,csak állítólag jobban zsírosodik a minden napostól.
2018. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Minden nap felesleges idő, víz, és energiapocsékolás.

Annyira gyorsan nem zsírosodhat valaki haja, hogy a hét mind a hét napján mosni kelljen. Akkor ott más baj van, és jobb, ha felekeres az ember egy bőrgyógyászt.

Én is heti 2-3 alkalommal szoktam.

2018. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy héten, nyáron kétszer. Anya kétszer mos hajat, bár neki zsírosodik
2018. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyáron általában amikor uszodába járok, vagy a Balatonon vagyunk, akkor naponta. Most télen 2-3x egy héten.
2018. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 db/hét.

Van, aki naponta polírozza (sőt, van aki kétszer!), ami tök felesleges, az már rég nem arról szól, hogy koszos lenne neki, hanem csak kényszeresen idegbajt, ha csak 90%-os a haja.

2018. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Alapjáraton" heti 3-szor kb. Amióta viszont visszatettek a műtőbe dolgozni, a munkába pedig motorral járok, a műtős sapka meg a bukósisak alatt iszonyatosa zsírosodik a hajam. Muszáj naponta mosni, mert másképp úgy nézek ki, mintha a fejembe húztam volna a zsírosbödönt.
2018. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Munkakör miatt heti 3x, (meo)

Egybefüggő egy hét alatt 2x.

2018. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval ha szabin vagyok, egy hétig. -előző-
2018. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most nyári szünetben,ha nem mentem sehova akkor 6 napig nem mostam. De amúgy általában Vasárnap és Szerda.

De szoktak olyan dolgok is jönni,hogy jaj füst szag volt kint,megmosom ma kedden,mdg ilyenek.

2018. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!