Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden nap szédülök. Mitől...

Minden nap szédülök. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja elkezdtem minden nap szédülni. Először arra gyanakodtam, hogy nem alszom ki magam, de kialudt állapotban is szédülök szinte egész nap. Van, hogy szédülés közben hányingerem van, fáj a fejem, de van hogy egyszerre van mindhárom. Már anyukám is kezd aggódni, hogy mi lehet ez. Vérnyomást is mértem ilyenkor, de minden normális volt. Lázait is mértem, és szintén nem volt semmi probléma. Lehet köze ahhoz, hogy mostanában magam alatt vagyok? 15/L

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. febr. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vashiány,vérszegénység ? Régen nekem is volt ilyen,pánikbetegség egyik velejárója volt,bár még most se tudom mi váltotta ki,mert egyszer csak elmúlt,ahogy lelki szinten rendbe jöttem magammal.
2018. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de talán jobb lenne, ha orvoshoz mennél. Az állandó szédülés lehet tünete többféle betegségnek. Sajnos olyan is van, hogy valakinek az egyensúlyérzékében elromlik valami, és onnantól folyamatosan szédül, pedig semmi baja. Elég kellemetlen lehet, remélem, a te esetedben gyógyítható a dolog.


Egy dolog még, amit megpróbálhatsz: igyál többet. Az ember azt hiszi, hogy rengeteget iszik, de ha elkezdi számolni, kiderül, milyen kevés valójában. Fogj egy másfél literes üveget, reggel töltsd meg, és estére legyen üres. Ha ez volt a baj, akkor három nap után rendben leszel.

2018. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez a szemedtől is ,gyenge látás.
2018. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egy kérdésem még lenne ezzel kapcsolatban. Tavaly októberben derült ki, hogy szívritmuszavarom van. Ez is lehet kiváltó ok? Ha igen miért csak most jelentkeznek ezek? (évek óta éreztem, hogy valami nem jó a szívemmel, csak akkor még nem tudtam mi ez.)
2018. febr. 17. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, összefügghet. Ha a szíved nem működik tökéletesen, akkor esetleg nem elég jó a vérellátás az agyadban, és attól szédülhetsz. Ebben az esetben különösen ajánlom, hogy nézesd meg magad orvossal. De lehet, hogy ha eleget iszol, elmúlik a probléma.
2018. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!