Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (+18) Önkielégítéstől felborul...

(+18) Önkielégítéstől felborult hormonszint? Okozhatja?

Figyelt kérdés

Heteroszexuális vagyok, világ életemben az voltam, sokszor tetszett lány, barátnőm is volt, most is van aki tetszik. Az elmúlt egy hónapban sokat önkielégítettem mert késztetést éreztem rá gondolom a koromból adódóan(14/F). Néha előjönnek valamiért homoszexuális - nem is gondolatok, hanem mint ha tudatalatt párszor eszembe jutna erről arról a környezetemben. Egyszer-kétszer álmodtam is azthiszem. Ilyenkor nagyon megijedek, és most is félek, mert hallani sem akarok a gondolatról, hogy van bennem hajlam a saját nemem iránt. Ha jól tudom nem lehet megváltoztatni a nemi identitást.


Lehet, hogy a hormonszintem miatt van?

El fog múlni?


(Egyébként vannak a horminszint-vàltozásra utaló jelek, teszem azt fáradtság gyakran, (hazaérek a suliból és alszom, miután éjjel 5 órát aludtam) ez az álmatlanság is lehet, gyakran vagyok ingerlékeny, de gyenge is, és vannak hangulatingadozásaim is, kis mértékben. ) egyszer volt hasonló "ciklus", azt leszartam, és eltűnt a gondolat, akkor is önkielégítettem.



2018. febr. 18. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Még a tünethez: mindig kaja után kutatok, akkor is, mikor nincs étvágyam.
2018. febr. 18. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak mert eszedbe jutnak dolgok, amikről hallottál, az még önmagában nem jelent semmit.

Ha heteró vagy, akkor az is maradsz, ha nem taszít bizonyos szitukban a homoszexualitás puszta gondolata, akkor is.

Kevés vegytiszta heteró van, amennyire tudom.

2018. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önki nem okoz semmi rosszat. Legfeljebb bűntudatot. Ne okozzon. Minden kiveri.
2018. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy megnyugvást hoztak! Szép estét/nappalt/blabla
2018. febr. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!