Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérezhet attól az orrom ha...

Vérezhet attól az orrom ha nem alszom?

Figyelt kérdés
Sosem szokott amúgy vérezni, de tegnap nem aludtam egész éjjel, aztán ma is csak kb 4 órát, és reggel óta olyan, mintha elpattanna benne valami és fáj is, viszont nem vérzik. Egyébként azért nem alszom mert nem tudok, egyszerűen folyton gondolkozom valamin, és az altató sem segít, nagyon nehezen alszom el és ez elég idegesítő tud lenni. Ha valakinek erre is van tippje, azt megköszönném! 😊 16/L

2018. febr. 22. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem attól még sose vérzett, max ha a kialvatlanság miatt kávézol :) Nekem inkább akkor vérzik, ha picit meg vagyok fázva, meg ha kint túl hideg van, bent meg meleg és váltakozik a kétféle közeg, az megterheli a nyálkahártyát.
2018. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!