Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos rászoktam, hogy nappal...

Sajnos rászoktam, hogy nappal alszom, este fenn vagyok. Hogyan álljak vissza?

Figyelt kérdés

Ha korán kellett kelnem valamiért, akkor 1-2 órát alutam és úgy indultam neki a napnak. Azután mihelyst hazaértem, aludtam este 6-8-ig. Ma is így volt, ma sem fogok tudni aludni. Csütörtökig jó lenne átállni, mert akkor lesz az eslő munkanapom, és úgy 5-kor kell kelnem.

Mit tehetnék?



2018. jan. 15. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok átállni még az ünnepek óta. Ma dolgoztam először, tegnap délután, mikor elálmosodtam, nem feküdtem le,csak "ülve szundikáltam" így is 50 perc lett belőle.Most meg megyek és megpróbálok éjfél előtt elaludni. Szóval: délután próbálj NE aludni, este meg mindig egy kicsi előbb ágyba!
2018. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így működöm, mondjuk jobb valamelyest a helyzetem, és tudok kb 4-5 órát aludni. Nem tudom, mi a fenét lehetne csinálni, én ha aznap két részletben, de eleget alszom, akkor is úgy érzem,hogy megerőszakolom a szervezetem :'(((
2018. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!