Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boncolás, illetve úgy osszesse...

Boncolás, illetve úgy osszessegeben szerintetek hogy bánnak a holtakkal az ott dolgozók?

Figyelt kérdés
Most voltam temetésen, ahol a halottal nem épp emberséges módon bántak (nagyon gyorsan ereztették a földbe, szinte úgy dobták illetve ahogy vitték, hallani lehetett ahogy huppog a test a koporsóban). Megalapozdott bennem egy olyan kérdés, hogy szerrncsetlenekkel hogy bánnak a '4 fal között', hogyha a rokonok előtt ilyen embertelenek?! Bármilyen véleményt szívesen hallgatok.
2018. febr. 24. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egyszer egy fotósorozatot erről, személyesen a készítőtől. Többszörös betiltás után csak megjelent pár. De ha ez érzékenyen érint akkor ne akard tudni az igazat.
2018. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De, szeretném tudni! Megkoszonném ha megirnad nekem akár privátban is. A képeket is megneznem, bár az gondolom neked nincs meg.
2018. febr. 24. 16:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Én már láttam ezt azt ami kiverné a biztit szerintem mindenkinél. :/
2018. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt is csak eset,ahogy az egészségügy más területein is .

Náluk ez munkát jelenti .A boncteremben dolgozóknak nincsenek érzelmi kötődéseik a halottakhoz .

Ez a temetkezésre is vonatkozik ,de azért ott már egyre jobban megadják a vég tisztséget .

2018. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3, mesélj legyszi, akár privatban :)
2018. febr. 24. 19:19
 6/13 A kérdező kommentje:
4, persze, tudom hogy ez csak munka nekik. Viszont nem kerülne több erőbe normálisan bánni a holtakkal. Enis emberekkel foglalkozom, bár én élőkkel, de mindenkivel tudok emberien viselkedni.
2018. febr. 24. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Oké, te akartad. Patológián, a kiürített felvágott testbe a boncmester bele pöckölte az cigicsikket. Mert hogy ott bagózott bent.
2018. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem semmi. És őket egyébként nem ellenőrzi senki? Mármint pl kétlem, hogy lehetne ott cigizni... Na meg a munkát sem ellenőrzi senki?
2018. febr. 25. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a patológus a főnök. Olyan büdös van amúgy is, hogy egy kis cigifüst szag felüdülés. Amúgy sok évnyi test boncolás után már elhiszem, hogy nem érdekli. Számára csak rothadó fehérje az egész. De azért mégsem úgy kéne bánni a testekkel na...
2018. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rokonokkal is úgy bánna? Anyukájával? Nemhiszem... Banjon mással is úgy, ahogy ő szeretné ha bánnának majd az ő szeretteivel. Én így gondolom.
2018. febr. 25. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!