Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek a bal lábamon a...

Miért érzek a bal lábamon a nagylábujjamban folyton zsibbadásszerűt érintésre?

Figyelt kérdés
Olyan munkám van, hogy magasban mászok, pár hónapja vékony pólóban esett rám a jeges-havas esős dara. Eléggé lehűltem, olyan testhelyzetben voltam, hogy a lábam nem tudtam mozgatni, eléggé lehűlt a lábfejem is. (Bakancs volt rajtam.) Pár nappal később azt vettem észre, hogy ha megérintem, akkor nem normálisan érzem a konkrét érintést, hanem mintha folyton zsibbadt lenne, ilyen bizsergető érzés árad szét a simogatásra.

2018. febr. 24. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A vérkeringéssel nem jó valami valószínűleg. Én is a bal lábammal vagyok bajban, de szerintem az enyémet a kritikán, minőségen aluli kínai lábbelik vágták tönkre. Úgyhogy győzöm is rendbe tenni. Mindkét kisujjamnál éreztem zsibbadást és csak a ballon.


Ortopédia vagy érsebészet a javaslatom.

2018. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a szalagavatóm után, amikor három napon keresztül egy nagyon kényelmetlen cipőben kellett nagyon sokat táncolnunk. Utána vagy egy hónapig zsibbadt a jobb lábamon a nagylábujjam, de szerencsére elmúlt magától.
2018. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TR75 ***** válasza:

Nekem pár éve az acélbetétes munkavédelmi cipő miatt zsibbadt a nagylábujjam.

Mióta sima munkavédelmit használok, érdekes módon már nincs ilyen probléma.

2018. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit megfagyott és valami el van halva picit. Ha tudod mozgatni, még fiatalon nem lesz bajod belőle, de idősebb korban lehet még problémák forrása.
2018. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én szervezetemben is egyre szarabb minden... Na de hát... Jól van ez... Jobb már úgy se lesz...
2018. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá hogy egy nagyon gyenge fagyási sérülés lehet. Mondjuk tudom mozgatni rendesen, érzem is ha hozzáér valami, de ilyen zsibbadás szerűség árad szét benne. De az a helyzet, hogy ez a bizsergés folyton megvan, még a meleg szobában is. Biztos hogy a munkásbakancs tud ilyet kiváltani?
2018. febr. 25. 12:22
 7/7 anonim válasza:
Lehet akár trombózis is.
2018. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!