Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki gerincferdülésre fűzőt...

Aki gerincferdülésre fűzőt hord, az le tudná írni nekem az előnyeit és a hátrányait?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek fűzője lesz mert 24-25 (pontosan nem emlékszem) fokos gerincferdülése van. Már egy hete folyamatosan ezért sír, szóval valahogy meg szeretném nyugtatni.

Egy fontos kérdés még: milyen ruhát lehet hordani ilyenkor? Mármint mennyire látszik a fűző?

Én 14/l ő 15/l



#egészség ##gerincferdülés ##fűző
2018. febr. 25. 09:57
 1/4 Kreatav ***** válasza:
Nekem van fűzőm, és ugyanennyire össze voltam törve mint a barátnőd...folyamatosan orvos, a fűző nyom stb....az első dolog amit ekkor ő gondol, hogy mit fognak mások gondolni...nyugtasd meg, hogy van olyan ruha(csak keresni kell) ami alá befér a fűző...ezek a mai divatú pólók elég lengék...ha valaki észre is veszi kemény 2 napig fog ezen lovagolni aztán rögtön továbblép... egy idő után már nem is nyom, és ha te érezteted vele , hogy így is ugyanannyi mint azelőtt volt akkor hamar megfog nyugodni...JA ÉS HA LESZ NEKI FŰZŐJE AKKOR NE KOPOGTASS A FŰZŐN MERT AZ NAGYON ROSSZUL FOG ESNI ÉS KELLEMETLEN LESZ NEKI
2018. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előnye: a legtöbb "gyereknek" kisebb lesz a görbülete, vagy simán megtartja a görbületet.

Hátránya: csúfolódás (ami az én sulimban nem volt, de ettől függetlenül nem hordom)

Passzos felsőt és aminek egy kicsit van ujja is (itt arra gondolok, hogy ne ujjatlan legyen)

Tudom hogy most azt gondolod, hogy mit szólok bele mikor nem is hordom, de tudom, hogy hogy kellene és hogy mi az előnye. Sok sikert és kitartást!

Tippek: lehet dekorálni, ahogyan szeretnéd, facebookon van egy olyan csoport, ahol ezzel foglalkoznak.

Van scoli-tábor ahová a többi fűzős társsal lehetsz.

2018. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, és az orvos mindent elmond, még pontosabban, mint én. Szép napot.
2018. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A hátrányhoz még nagyon fontos dolog: nyomni fog és nagyon kényelmetlen, de ha tényleg hordod, 1 hónap múlva észre se veszed, hogy rajtad van.
2018. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!