Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört, megrepedt vagy megzúzó...

Eltört, megrepedt vagy megzúzódott az ujjam?

Figyelt kérdés

Kicsit feldagadt,betudom hajlítani de fáj közben.Kicsit elszíneződött ilyen pirosasba és van egy kis lila,zöld folt rajta de nagyon halványan,ha megnyomom az ujjam eléggé fáj.

Beütöttem az ajtófélfába.


2018. febr. 25. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű csak zúzódás, ha be tudod hajlítani, borogasd hideg vízzel és holnap nézesd meg ha nem javul.
2018. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha megnézettetem akkor mit fognak csinálni vele?
2018. febr. 25. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha reggelre nem lesz jobb, akkor menj a sürgősségire. Átküldenek a röntgenbe, és a röntgenfelvételen látszik, hogy van-e csontsérülés. Ha van, akkor sínbe teszik vagy begipszelik. Ha nincs, akkor csak kímélni kell egy ideig, meg kenegetni krémmel, esetleg borogatni.
2018. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

semmit nem csinálnak vele .Pár nap és elmúlik.

A vizes borogatás a gyógyszere .

2018. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem múlt el a fájdalom,be van dagadva,és eléggé barna,pedig vizesborogatást tettem rá. :(
2018. febr. 26. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy többféle választ is kaptál, nehéz eldönteni, kinek higgy.

Én írtam, hogy menj el a sürgősségire reggel... Még most is mehetsz. Ha kiderül, hogy nincs nagy gond, akkor megnyugodhatsz.


Vagy várhatsz is még pár napot, ahogy az utolsó válaszoló írta, aztán ha utána kiderül, hogy törve vagy repedve van, és rosszul forrt össze, akkor mit csinálsz? :(

2018. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a sebészetre, megröntgenezik és kiderül, hogy mi a teendő.
2018. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés🙂
2018. febr. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!