Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a belső láz?

Ez a belső láz?

Figyelt kérdés
A párom csinált pörköltet és én okos a forró ételre rá tetten a tejfölt és megettem . Egyből hányinger hasfájás és a hideg rázott . Ez belső láz ? 2 nap után elmúlt . Páromnal ugyan ez szokott lenni állott husnal
2018. febr. 26. 08:52
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem, ez a gyomorrontás.
2018. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem létezik olyan, hogy belső láz...

az összefüggést meg nem értem a forró étel és a tejföl között, mégis miért lenne ártalmas?

2018. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtak h azért mert amint kész lett az étel nagyon forró volt és amint rá tetten a tejfölt megromlott rajta ahogy mondani szoktak fel fröccsent .
2018. febr. 26. 09:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Belső Lázt meg azért kérdeztem mert sokan azt mondtak h az van ... szédülés forró volt a hasam fel voltam puffadva . De akkor nincs is ilyen 😀
2018. febr. 26. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Rátetted a tejfölt, és hirtelen megromlott? :D Ez jó. :D Tudod te, mi az valójában, amikor valami megromlik? Elszaporodnak benne a rossz baktériumok. Ez nem egy perc alatt zajlik le, hanem órák/napok/hetek alatt (élelmiszertől függ), és ha te felforrósítasz valamit, pont hogy kiölöd az addig benne lévő bacikat is.
2018. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!