Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sok a vérem, vagy tényleg...

Túl sok a vérem, vagy tényleg gyári hibás vagyok, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rengetegszer túl vörös az arcom. Ha nyugalmi állapotban vagyok, akkor Hófehérkés, vagy nem piros, ha viszont elkezdek nevetni egy kicsit, akkor olyan mint egy érett alma, ami azért idegesítő, mert az elején, amikor még nem ismernek, vagy megjegyzik, hogy milyen piros az arcom, vagy megkérdezik, hogy jól vagyok e, mert milyen piros az arcom. Az átlagnál világosabb a bőröm gyerekkorom óta - ami szeretek is -, viszont az arcommal megmondom őszintén elegem van.


Most meg nem mondom hol olvastam arról, hogy valakinek túl sok vére akkor ez meg az van. Kb 1-2 hónapja voltam vérvételen. Gondolom mindenki tudja, milyen mennyiséget vesznek le. Na azután furcsamód kicsit jobban éreztem magam. Ha nem is az, hogy túl sok lenne a vérem, de valamit lehetne tenni? Egyszerűen nem bírom mindig magamra figyelni, hogy vagy ne vigyem túlzásba a nevetést, vagy akármi, csak ne legyen annyira vörös az arcom. :/


16/l



2018. febr. 27. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Használj alapozót! :) Ha betöltöd a 18at járj rendszeresen vért adni.
2018. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, folyton vörös lesz az arcom (meg a mellkasom), nem hiszem, hogy van rá bármi megoldás.

Azaz néha használok alapozót, olyankor szinte nem is látszik. :D

18/L

2018. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!