Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanacsotok kell, mi lehet a...

Gabriellacica kérdése:

Tanacsotok kell, mi lehet a bajom? Az orvosok semmitse mondanak.

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdödött észre vettem a szegycsontom végén van egy fájdalmas csomó elküldtek sebészetre semmi baj aztmondták ,csak kézel nézte a doki. Pár napja a bal oldali nyirokcsomom nagyon fáj megvan dagadva. A honaljam elkezdett tegnap fájni erősen nem múlik de ott nincs csomó, viszont a fejbörömön van egy amit most vettem észre 1x1 cm és fáj.. szerintetek mi lehet? lehetséges rákos vagyok? nagyon félek mert az orvosok lesem szarnak
2018. márc. 2. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor most ezt elosztom 10-zel. szerintem semmi bajod nincs, a hónaljad begyulladt, lehet szőrtüsző rakoncátlankodik, gyakran kijönnek az embereken "zsírcsomók", amik ártalmatlanok stb.

de ha nem vagy velük megelégedve, akkor menj magánorvoshoz

2018. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem magánorvosra. Egyedül nevelem a kislányomat, egyedül tartok fent egy házat. Így plusz kiadások aki úgye drága egy magándoki arra nincs kredit
2018. márc. 2. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a háziorvosodhoz, és kérd küldjön el még további vizsgálatokra. A fejbőrödön is van nyirokcsomó, valamitől begyulladt. Kellene süllyedést is nézni vérképből. Egyébként a fejbőrön jelentkező dudorok szerintem nem veszélyesek. A testvéremnek már több éve időnként előjön, fájdalmas, de visszahúzódik. Nem tudnak rá mondani semmit az orvosok.
2018. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomók egyéb betegség miatt dagadnak be. Ha rákos nyirokcsomó nem fáj, nekem legalábbis ezt mondta az orvos mikor ilyen gondom volt. Pláne nem ennyi helyen. Valami oka van. Ne hagyd lerázni magad kérj szakorvosi beutalót. Meg.vérvételre küldjenek el mindenképp. Magán orvos annyival jobb, hogy rád szán 45 percet az orvos és szebb a rendelő. De sz@rt sem ért egyik sem akiknél jártam. Csak elvették a pénzt és nem tudtak segíteni. Ugyan az az orvos ül ott is mint a tb támogatott helyen csak szebb a rendelő és sokba kerül. Akinek ez megéri menjen oda.
2018. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amúgy buta hozzáállás, hogy majd magánhelyen segíteni fognak. egy fáraszt kedves kérdező! 5 magán nőgyógyásznál voltam, több mint 70ezer forintot hagytam ezeknél a szemeteknél és ki segített?? az sztk-s

a magándokik többsége elmebeteg ha pénzről van szó ...-.-

2018. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!