Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könnyedén lehűlnek a lábfejeim...

Könnyedén lehűlnek a lábfejeim/kézfejeim?

Figyelt kérdés

Olyan környezetben hűlnek le elég hidegre, amikor másoknak mindenhol ugyanolyan meleg a bőrfelszínük. Nekem meg amint elérem a kézfejet/lábfejet, a langyos átvált hidegre. Van hogy az arcom is kipirosodik, az már forrós, de a végtagjaim végei mégis hidegek.


Mit lehet tenni? Elég zavaró, hogy megérintek valamit, és panaszkodnak a hidegre.


Sokat iszok, egészségesen táplálkozok, Pár naponta sportolok is.


2018. márc. 3. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz vérkeringés, vagy pajzsmirigy problémék is állhatnak a háttérben, érdemes ezt kivizsgáltatni. Az is kérdés, mennyire vagy sovány.
2018. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a keringésed. Én már nagyon vén vagyok, de gyerekkorom óta kihűl minden végtagom a hideg időben, ilyenkor télen sokszor elaludni nem bírok, mert jéghideg a lábam. Lehet persze a dologban valami idegi érintettség is, mert a fekvési helyzet számít, hason fekve könnyebben felmelegszenek a lábaim (50 éve tudok az enyhe gerincsérvemről).
2018. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok. Nekem akkor meleg a kezem és a lábam is, ha vastag zokni, pulcsi és egy takaró is van rajtam és ha van legalább 21 fok a lakásban. Egy nagy bögre tea is tud segíteni.
2018. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!