Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt valaki hajbeültetésen...

Volt valaki hajbeültetésen valamelyik cégnél, kinek milyenek a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Én kb 3 hónapja (épp karácsony előtt) voltam a himg klinikán, Budapesten. A beavatkozás kicsit kényelmetlen, mert kisebb megszakításokkal, de gyakorlatilag egész nap feküdnöd kell. A műtét hosszú, kevesebb haj beültetése esetén is kb egész napos, bár ez mindenhol így van. Viszont pozitív, hogy a klinikán mindenki nagyon profinak tűnt számomra és láthatóan igyekeztek, hogy viszonylag gyorsan és a körülményekhez képest kellemesen elteljen az a nap, beszélgettünk egy csomót műtét közben is, plusz megnéztem 2 filmet. Összességében pozitív tapasztalataim voltak, remélem, hogy az eredmény is jó lesz, az oldalukon jó referenciákat láttam. A műtét után adnak tájékoztatót, hogy mi mindenre kell odafigyelned. Nekem az első 2-3 nap még elég érzékeny volt a kezelt terület, utána már nem sok gondom volt vele. Persze azért vigyáztam rá, nem viseltem sapkát, meg ügyeltem, nehogy bármi is kidörzsölje az átültetett hajat. Így hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem, tudtam segíteni.
2018. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy kiterjedésű kopaszság esetén , nem erdemes hajbeültetést végezni, mert kizárt , hogy az valaha is ùjra sürű lesz..ritka lesz ùgy meg mi értelme milliòkat kidobni , akkor inkább már a haj tetovalast ajánlom olcsobb is és látványosabb, hajbeültetés annak jò aki két oldalt kopaszodik magasodik a homloka..aki teljesen kopasz (patko alakban) annak nem tudják megcsinálni sürűre..értelmetlen.
2018. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!