Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszturbálás garatmandula...

Maszturbálás garatmandula műtét után 18 nappal okozhat e bajt?

Figyelt kérdés

Tudom kellemetlen kérdés de tudom kell ez e okozta a következőt : garatmandula műtét után vagyok 18nappal, ma maszturbáltam, és sajnos azt vettem észre hogy az egyik oldalon a sebhely körül bepirosodott jobban mind pl tegnap volt, volt itt egy kis bevérzés gyulladás is még az elején.. de most már jobban éreztem magam, gondoltam ennyi belefér. Hibát követtem el, fenn áll egy újabb bevérzés? Félek hogy ártottam magamnak! 24/L


IDÉTLEN VÁLASZOLOK KÍMÉLJENEK!



2018. márc. 4. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ártottál magadnak, inkább némi örömöd lelted. A kettő nem függ össze. Inkább az étkezésed vizsgáld, mert az okozhat ilyen tünetet. A masztizás nem. Semmi köze hozzá.


Ha nem mondták, akkor légyszíves fertőtleníteni a szádat, vagy a torkodat, elmúlik a pirosodás. Ez egy nagyon érzékeny hely, ne csodálkozz semmin.


Ugye nem ettél pirítóst, meg effélét?

Ha igen, akkor ezzel ártottál, de a masztival nem.


jobbulást, és öblögesd a torkod akár gyenge, testmeleg kamillával.(ne idd, csak öblögess)

2018. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem eszek semmi "rosszat" nagyon figyelek az étkezésre is, igen köszönöm a kamilla tea nekem is eszembe jutott közben.. remélem nem lesz gond!
2018. márc. 4. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem!18 nappal a műtét után már gondolom begyógyult a manduláid helye.A maszturbálás nem befolyásolja a gyógyulást.Egészségedre!...De aranyos lány vagy!...Azért,mutasd milyen a torkod most,csatolj képet.
2018. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!