Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen büdös?

Mit tegyek, hogy ne legyen büdös?

Figyelt kérdés

Munkavédelmi bakancsot kell hordanom a munkahelyemen, ám legyen nyár vagy tél beleizzad a lábam és büdös. Az összes cipőm átveszi ezt. Nem merem levenni szinte seholsem a cipőm, mert elájulnának az emberek a lábszagomtól. Mit tegyek? :(((

22/L



2018. márc. 5. 05:48
 1/7 AndrejjaMarijann ***** válasza:
40%
Használj lábápolókat, akár hintőporozd is. Ha munkahelyen van lehetőséged rá, zuhanyozz, vagy csak moss lábat, aztán vedd át a kinti cipődet! Sokkal jobb lesz. Mikor ilyen melókat csináltam, rendszeresen kimostam a cipőimet, még a bakancsot is hazahoztam egyszer kimosni. De semmi se segít annyira, mint a szappan és a víz. Nagyon sok embernek büdi lesz a lába a munkavédelmi bakiban, ne hidd, hogy egyedül vagy!
2018. márc. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben lehet kapni cinkes talpbetétet, 8 pár van benne, 1200Ft körül van, 1 pár elég 5-7 napig. Azt tedd bele a bakancsodba, de előtte ha van lehetőséged akkor mosd ki szárítsd ki, és tegyél bele pár napra szódabikarbónát, amit utána kiporszívózhatsz egyszerűen. Minden cipődbe tegyél talpbetétet. Van fehér meg feket színű is. Nekem teljesen elmúlt, mióta a cipőimben vannak.
2018. márc. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Mosd meg!
2018. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet, nem segitett ez a cipőbefújós spray sem csak rontott a helyzeten mivel megjobban nedves lett tőle a bakancs, szünet alatt leveszem az öltözőben addig is megszárad, ugyan igy tönkre tettem egy teli cipőmet, de arra jutottam, hogy hordok magammal pótzoknit es ez segit mivel munka után átveszem es megkímélem a kinti cipőmet az izzadságtól, ill. a munkahelyre van egy nyári cipőm amit csak oda hordok és ha hazajövök megyek üzletbe akkor más cipőt veszek fel, folyton hordok magammal pótzoknit és munka után átveszem evvel sikerült megkímélni az egyetlen téli bakancsomat is attól, hogy büdös legyen, ez a módszer vált be igazán a pótzokni használata
2018. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A napi "lábas" kérdés elkezdődött: már kérdezték ezt hasonló variációkkal...
2018. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szódabikarbonát.
2018. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van lábspray is, azzal fújd be a lábad, mielőtt felveszed ezt a bakancsot, de fontos, hogy pamutzokni legyen rajtad, tiszta pamut!, mert a műszálas zokniba is bele lehet izzadni, a műbőr cipőbe is.
2018. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!