Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam rá magam a...

Hogyan szoktassam rá magam a mindennapos fürdésre?

Figyelt kérdés

Igen,tudom hogy a fürdés az alap,meg higiénia,de én hetenként egyszer kétszer fürdök,hajat mosni hetenként kétszer,normálisan.

Sajnos a gép mindig vonz magához,rendesen kocka vagyok.

Nagyon gáz,tudom.

Hogyan vegyem rá magam hogy menjek fürödni?

Estig gépezek,majd megyek aludni.

Nem kérek olyanokat,hogy há' húzzá fürödni,mert nem így megy nekem.:(

Beszippant a gép,és a fürdést el is felejtem.

Próbáltam hogy felírtam a telefonomba,és csörgött ha mennem kell fürödni. Ez bejött két hétig,majd letöltöttem egy új játékot és egész nap azt toltam...

Szülőmet hagyjátok ki,nem az ő hibája,apummal élek,leszokott ezért ordítani rendesen,de sokat dolgozik ezért nem ér rá hogy mindig engem szidjon.Megtesz mindent hogy jó helyem legyen,mivel anyámtól vett el,mert rossz körülmények között nőttem fel,hála anyámnak...(nem fizette a vizet,ilyesmi..)

Anyám rontotta el a nevelésem,szóval apumat ne szidjátok ezért,ő tényleg próbál megtenni értem mindent.

Várom a válaszokat.


14/L



#fürdés #higiénia #rossz neveltetés #rossz anyuka
2017. aug. 26. 15:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Suli időben többször fürdök amúgy.
2017. aug. 26. 15:16
 2/15 anonim válasza:
53%

Bocs,de ez nem nevelés kérdése.

Erre igényed kell hogy legyen.

Elég baj az hogy lány létedre nem fürdesz rendszeresen.

Menstruációs időszakban is ezt csinálod?

Inkább ne válaszolj...

Míg ezt a kérdést kiírtad,addig már megfürödhettél volna.

2017. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

A hányinger kerülget az ilyen gyökerektől.

Gondolom téged suliban is úgy hívnak,hogy "abüdösleány"..

Égő az igénytelenséged,még akkor is ha fiú lennél.

2017. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3. Most írta, hogy suli időben többször fürdik.
2017. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát köszi a szép válaszokat,de kicsit elment a fantáziátok ezzel..Nem vagyok büdös,suli időben fürdök is,mensikor is..Látom örömiteiket leltétek abban,hogy legyökereztetek.:D Egyszerűen azt kérdeztem hogyan tudnám jobban rászoktatni magam...de gratulálok :D Tudtommal a gyakori kérdések arra van,hogy embereknek lehet segíteni,de mindegy is. Szóval mégegyszer elmondom,nem vagyok büdös,fürödni szoktam,de vannak olyan hetek hogy kihagyom párszor,és inkább a gép előtt verem magam.Írtam hogy én is rosszul érzem emiatt magam hogy égő. Na mindegy is.
2017. aug. 26. 17:31
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
#4 Igen,a kérdező valószínűleg suli időben hirtelen roppant igényes lesz magára..
2017. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Először is: beteges, hogy ennyire játékfüggő vagy. A későbbiekben nem igazán kéne ennyit gépezned, már csak a suli miatt sem. De hát te tudod, hogy mi a fontos.

A fürdést illetően pedig annyit mondanék, hogy egészségtelen és igénytelen. Egy fiú sem fog így a közeledbe menni.

Kényszerítsd magad arra, hogy megfürödj. Szánd rá magad, hogy mondjuk 6 és 7 között megfürdesz minden nap. Nehéz változtatni a rossz beidegződéseken, de próbáld meg, mert ez alap.

2017. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ.:) igen beteges a játékfüggőségem,de amúgy suli után szoktam játszani,ezért szoktam rá nagyon. Nem nagyon érdeklődök a fiúk után,nem annyira foglalnak le ezek a párkapcsolatos cuccok,inkább a tanulmányaimra figyelek. Privátban kaptam ötletet,hogy mondjuk ha megfürdök akkor megyek csak játszani,addig mondjuk le van kódolva vagy valami,és a játék a "jutalmam". Ezt be is fogom vetni :) Amúgy nincs valami pőrgös életem,suliba megyek,haza jövök játszok,tanulok,és ha eszembejut fürdök majd alszok.. igen,mindennap ez :D
2017. aug. 27. 01:30
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 - Mivel emberek között vagyok,persze. Sulin kívül máshova nem nagyon megyek,otthon meg ugye úgy van az agyam hogy "minek". Ezt szeretném megváltoztatni ha érted.
2017. aug. 27. 01:31
 10/15 anonim válasza:
Szerintem csináld azt, hogy kockulás elött,(attól függetlenül hogy milyen napszak van) elmész fürödni. Azt mondod magadnak hogy, még nem érdemelted ki hogy játszhass az új ..... Játék .... részével.
2017. aug. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!