Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok a legkönnyebben...

Hogy fogyhatok a legkönnyebben hasról?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felszedtem pár kilót és ez igazából csak a hasamon látszik. Mindig is vékony voltam, de most feljött pár kiló és ezt mindenképpen leakarom adni, hogy újra lapos hasam legyen. Eljárok futni és feszesítés érdekében hasprést csinálnék meg lábemelést, de nem megy. Mikor megcsinálom az első pár hasprést/lábemelést nagyon elkezd fájni a gerincem és emiatt nem tudom ezeket a gyakorlatokat megcsinálni. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna olyan módszert mondani, ami feszesítí és nem kíméli a hasizmot, tehát tényleg hatékony, de úgy hogy a gerincemet ne fájdítsa meg. Amint abbahagyom a gyakorlatot elmúlik a fájdalom, de nem tudom mit lehez ez ellen tenni. Szóval előre köszönöm a segítséget! :)
2018. márc. 11. 18:33
 1/5 anonim válasza:

A futást folytasd nagyon hasznos! A felüléseket nagyon ne eröltesd mert az csak a hasizmot növeli de a zsíron keresztül nem látszik így csak ki nyomja a hasad amitől még jobban látszik a felesleg! Nem tudom a szervezeted mennyire bírja az ilyeneket de van egy jó "diéta"

Az egész egy 2-3 napos ki diéta (attól függ menyire birod) az egesz lenyege hogy ez alatt a 2-3 nap alatt nem eszel semmit csak vizet iszol! CSAK VIZET! FŐLEG HA ÉHES VAGY MERT AZ KICSIT ENYHÍTI AZ ÉHSÉGET! ha nem birod a 2 napot se állj le nehogy valami baj legyen! Én 4 napig birtam és leadtam 7 kilót! HAJRÁ

2018. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!!:) De amikor végzek ezzel a diétával, akkor nem lesz az hogy annyira éhes leszek hogy bekajálok és visszajön az a pár kiló? :D
2018. márc. 12. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
De pontosan az lesz, szóval tök hülyeség. Egy kiegyensúlyozott diétára van szükség, a hasadról azzal fogsz tudni fogyni. Abban az első válaszolónak igaza van, hogy a felülés nem segít önmagában rajta. Mindenképp diétázni kell, de nem kampányszerűen, hanem kitartóan, és nem úgy hogy nem eszel semmit!!
2018. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtök válaszát! :)
2018. márc. 13. 17:58
 5/5 anonim válasza:
Ha tudod magad kontrolállni nem fogsz bezabálni! Végeztél vele eszel 3 - 4 almát az nap és kész! Aztán kevesebb alma több főttétel és így tovább! Állj rá a napi többszöri kevés étkezésre! Vigyázz a zsíros kalyákkal
2018. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!