Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok legkönnyebben...

Hogyan fogyhatok legkönnyebben másfél hónap alatt min.5 kilót?

Figyelt kérdés

Mégis hogyan kezdjek el diétázni? Milyen módszerrel lehet ezt az eredményt elérni? Persze diéta mellett sportolni is fogok!

18,5/L


2010. dec. 28. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nincs kismillió ilyen kérdés...
2010. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bénabéla11 ***** válasza:

ugy fogyhatsz a leggyorsabban ha minden nap elmész futni, csináld azt h minden nap fuss 50 percet...persze lassan kezd de 2 hét mulva már legyen elég gyors a tempó, az legyen a lényeg h minden nap kicsit többet fuss le az alatt az 50 perc alatt...

ja és a kaja, ha sokat futsz éhesebb leszel, de ne egyél többet mint amit most...ennyi, irj vissza ha lefogytál!

2010. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel egy kérdés, nem kell válaszolni.

Hát remélem, hogy sikerül és lesz elég kitartásom hozzá :)

2010. dec. 28. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
ha le akarnál fogyni, akkor utánanéznél, nem ülnél a seggeden és várnád, hogy mások írjanak le neked mindent, amit 45 mp-s kereséssel meg lehet találni..
2010. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzád. Nem ismersz egyáltalán, mégis levonod a következtetéseket egy darab kérdésből. Amúgy sincs semmi közöd hozzá, hogy miért teszek fel egy kérdést. Nem kell rá válaszolni, ennyi.

Neten meg ezerféle ajánlat van, hogyan fogyjak le, garancia mégsincs rá, hogy le is fogyok. Tapasztalatokat vártam, kinek hogyan sikerült ilyen jellegű fogyókúra.

Sajnálom, hogy pazaroltam az idődet.

2010. dec. 28. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy sincs semmi közöd hozzá, hogy miért teszek fel egy kérdést."


kérdeztem egy szóval is?!


ezer ajánlatból tudni kell kiválasztani egyet, nem lehetetlen hidd csak el

2010. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De éppen erről beszélek: hogyha nem érdekel a kérdés, tudni kell áthaladni rajta.
2010. dec. 28. 18:44
 8/10 bénabéla11 ***** válasza:
ha rámhallgatsz, felmész egy testépitő oldalra és ott keresgélsz diéták után, leirják mit hogyan kell enni...ez az egyetlen és normális diéta ami a legeslegjobb...és nem csak a testépitokre vonatkozik, hanem mindenkire! hajrá!
2010. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez egy jó ötlet, már nézegetem is az oldalakat :)

Azért nem szeretnék drasztikus fogyást, ne a testem bánja a diétát, de itt vannak használható ötletek is! Köszi!

2010. dec. 28. 19:31
 10/10 bénabéla11 ***** válasza:
mind1 milyet akarsz, az ott a legegészségesebb, és ha tudod az alapokat akkor ugy csinélod ahogy akarod
2010. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!