Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor ideges vagyok akkor...

Mikor ideges vagyok akkor elkezd remegni az ajkam ez ellen lehetne tenni vmit?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom ezt így megfogalmazni de pl ha a tanárok kihívnak felelni a szigúrubbaknál akk elkezd remegni az ajkam hasonlóan mint sírásnál. De ez sok helyzetben így van nálam sajnos. És ez engem nagyon zavar és cikinek is érzem.

De csak mikor ideges vagyok vmi miatt. Légyszives normális válaszokat ne olyanokat hogy ne idegeskedj stb.... Ez a problémám kb 1 éve jött elő eddig semmi ilyen nem volt. 18/f.


2010. jún. 9. 21:45
 1/5 anonim válasza:

27 éves nő vagyok, ugyanígy vagyok stressz helyzetben, elég régóta, engem is zavar nagyon, és ciki, és a hangom is remeg ilyenkor, és az egész testemből kimegy az erő!

Egyedül ha a férjemmel vitázunk akkor nincs semmi bajom!

2010. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj meg MagneB6ot szedni, vagy magnézium pezsgőtablettát inni, elvileg az jó az idegi eredetű problémákra, hátha neked is enyhíti a tüneteidet
2010. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ez van nálam is első kommentelő. Bár ha csak a hangcsuklás lenne az engem nem is zavarna annyira de mikor igy elkezd remegni azt se tudom hova nézzek. 2. köszönöm a válaszodat megpróbálkozom vele.
2010. jún. 10. 19:22
 4/5 anonim válasza:

Én egy 14 éves lány vagyok és én ha ideges vagyok mindig megérintem az arcom vagy dadogok és ez nagyon ciki.:p

De mikor az osztály előtt olvasok áh-.- .... szörnyen izgulok egyszer el is ájultam!A LÉNYEG HOGY:ne izgulj elsőnek ez hülyeség vegyél egy nagy levegőt és gondolj arra hogy le van ejtve az egész magasról és akkor talán könnyebb lesz de sztem ez az ajakremegés nem olyan feltűnő!;)

2010. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2010. jún. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!