Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha izgulok vagy túl sokan...

Ha izgulok vagy túl sokan vesznek körül, elkezd remegni, rángani a kezem, de ugy igazából, nem tudom vissza fogni! Mitöl van ez? Nagyon félek kezdek fóbiás lenni vagy mi? Mit csináljak hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

26 éves Két gyerekes anya vagyok,3 hónapós a picike,a nagy 20hónapos! Gyermekeim születése elött magabiztos Dolgozo nö voltam,két éve vagyok itthon a gyerekekkel

Tehát ne írd hogy szedjek nyugtatot,mert szoptatok!


2011. jan. 23. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak elszoktál a tömegtől,nálam dettó ez van,és én is 26 éves vagyok,és gyesen.
2011. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak kalcium- vagy magnéziumhiányod van, vagy mindkettő.
2011. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenne, ha huzamosabb ideig nem igazán megyek társaságba, emberek közé. Szociális fóbia egyébként igen... De könnyen lehet rajta segíteni, sokat kell olyan helyre menni, ahol sokan vannak!
2011. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Helló. Ne légy fóbiás. Eddig semmi gondod nem volt. Nyugodj meg,ne szedj semmi vackot. Ne félj az emberektől,járj társaságba ha ez a gond. Akár boltba bárhová,emberek közé. Anya vagy és mint írtad van két valószínű szép gyermeked. Neveld őket. Fel a fejjel ne stresszelj:)
2011. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tényleg mióta anya lettem,nem járok tásaságba! Biztos ez is oka lehet,de az a gondom hogy nem tudom visszafogni!!

Pl egy hegyzet: bankártyás fizetésnél aláiráskor remeg a kezem,nem nagyon feltünö de kellemetlen nekem,van mikor hirtelen melegem lesz, zug a füllem is!!! Itthon a lakásba semmi ilyen tünetem nincs! Sajnos svájci frankban elvagyunk adósodva,2006-ban ifjú házasként önáló lakásra vágytunk minketten dolgoztunk,most hónapról hónapra élünk,sajnos csak nönek a kiadások,félek mi lesz ha nem tudjuk fizetni a lakás hitelt,családra sajna nem számithatunk hisz apukámat most százalékolták le és mütétre vár!Kegyetlen dolog az ha nemtudsz megvenni valamit a gyermekednek,amit kér! Sajnos a kormány a deviza hitelesek segitségkérését nem hallgatta meg? Nem élünk luxus körülmények közt csak egy 43négyzetméteres lyukban 4en, kezdeti hitelünk 37ezerFT volt lakásbiztositással most 61ezer biztositás nélkül,+ reszi stb,internet is azért van mert a férjem munkahelyén kap rá támogatást!! Hitelünk a felvett hitelhez képest 2millioval nött,a lakás értéke nem!! A lakás 7milliot ér a hitel rajta 9 millio,kiszálni se tudunk!!! Biztos ez a bizonytalanság is közrejátszik!!!

2011. jan. 23. 23:28
 6/10 anonim válasza:
Hát úgy olvasom kemény amiben éltek és ez biztosan közre játszik ebben. Nem akarok neked közhelyeket írni de a logika is úgy kívánja,hogy ne add fel nem szabad,hogy össze csapjanak a hullámok a fejetek fölött. Minden jót nektek:)
2011. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésedre válaszolva: irigyellek, szerencsés vagy, ugyanis velem ugyanez van, csak nekem a fejem kezd el reszketni ilyen helyzetekben. Azt meg ugye nem tudom elrejteni, zsebre rakni. Hát had ne mondjam, irtózatosan ciki! Állásinterjún is megtörténik és ilyenkor muszáj a szék karfájára, rosszabb esetben az asztalra könyökölnöm, hogy "megtartsam" a fejem, ami eleve nem túl szimpatikus egy interjún -_-! Szörnyű,és nem tudok mit tenni ellene! :(
2011. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző, neked is tudom ajánlani a kalciumot.

meg mindenféle vitamint.

a fejrángatózás is ennek a következménye.

2011. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenfajta stressz nem kezelhető kálciummal... Kiegészítőnek meg placebonak elmegy, de egyébként önmagában mintha gumicukrot ennél. Amit írsz az lehet kezdődő pánikbetegség is, illetve szociális fóbia, de szerintem ebben az esetben inkább a pánikról lehet szó. Ezt pszichológus tudja kezelni, persze ha van rá pénzed (bár a leírásból ítélve nyilván nincs). Írj egy privit, talán tudok segíteni javaslatokkal!
2011. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Így vagyok minta csak én tettem volna fel a kérdést. Volt, hogy a boltban jött rám ilyen pánikroham féleség, és éjszaka éreztem halálfélelmet. Sajnos nekünk is hitelünk van és amiatt ment tönkre az idegrendszerem.
2011. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!