Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon apró, vízhólyag szerű...

Nagyon apró, vízhólyag szerű kiütések jelentek meg a mellemen, az oldalamon és a hasomon. Allergia?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el Szójavit Forte-t szedni, menstruációs problémák miatt.(18/L )Tudom, hogy elsősorban klimaxos nőknek ajánlott, de úgy hallottam, hogy a fitoösztrogén tartalma segíthet a ciklus beállításában. Ezen kívül semmi szokatlant nem ettem, úgyhogy ha nem a Szójavit-től van, akkor fogalmam sincs, mire gondoljak.Esetleg a hirtelen nagy meleg hatása? nem hinném.
2010. jún. 9. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet allergia.

Bőrgyógyészatra érdemes lenne menni, mert lehet egyéb oka is.


Azonban ha tabletta szedés után jelentkezett akkor sanszos az allergia.


Menstruációs problémákkal meg nőgyógyészhoz menjél. A klimaxos nőknek szánt készítmények összetétele teljesen más mint ami a fitalkori problémákra hatna.

2010. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a fura, hogy tegnap reggel bevettem egy kapszulát, aztán elmentem itthonról, és pár óras múlva, amikor hazaértem és levetkőztem, akkor láttam először magamon..de 2kb 2 óra múlva teljesen felszívódtak. Délután is bevettem egy Szójavitet, és estére megint kijöttek, szóval tényleg elég gyanús, hogy ez lehet az oka. Igazból azért vettem Szójavitet, mert egyszer már-ugyanilyen okok miatt- bevált, tehát rendezte a menstruációmat, és akkoriban semmi gondot nem okozott. Azt olvastam erről, hogy nincsenek káros mellékhatásai, csak növényi hatóanyagokat tartalmaznak..úgy gondoltam ez vmivel jobb, mintha vmi hormonlöketet írnának fel nekem..de hát ha allergiás vagyok rá, akkor ez ki van lőve.
2010. jún. 10. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!