Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tüdőgondozó és tüdőszűrés...

A tüdőgondozó és tüdőszűrés ugyanazt jelenti? Ügyeletem tudnak szűrni légcsőhurutra röntgennel?

Figyelt kérdés

Vagy hova menjek? Mert aháziorvos félrediagnosztizált.


Keveri a tüdőgyulladást a légcső -gége huruttal és igy nem tudom jo gyogyszert irt e


2018. márc. 14. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrőn csak röntgen felvétel készül. Orvosi beutalóval betegség esetén a tüdőgondozóba kell menni. Vizsgálat, légzésfukció, röntgen átvilágítás. Neked ide kell menned.
2018. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt gondolom te vagy nagyon tájékozatlan .
2018. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor az ügyeletes beutal tudögondozoba es az ügyeleten nem rontgeneznek meg akkor?
2018. márc. 14. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a háziorvos keveri a tüdőgyulladást a légcsőhuruttal és hogy félrediagnosztizált? Gondolom meghallgatta a tüdődet és aszerint írt fel gyógyszert, és ha tüdőgyulladásra utaló jeleket hallott, akkor bizonyára beutal tüdőröntgenre.
2018. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Onnan hogy teljesen mások a panaszaim. Volt már pár tudogyulladasom tudom az milyen.


Csak épp most a panaszaim, hogy fulladok, nem jön levegő a légcsövemen csak mintha szivoszallal vennéd ea rekedtség.nincs hurutos köhögesem sem.

Rekedtség stb van. Minden tünetem a légcsőhurutot irja le.


Es helyettes orvos volt aki elég gyökér is volt stilusban

2018. márc. 15. 07:14
 6/6 A kérdező kommentje:

A legcsőhurutos fulladásba bele is lehet halni amugy.nem vicc.

Álmomban már megfulladtam es arra ébredtem hogy nem kapok levegőt.

Ez nem tüdőgyulladás.


Most is kis levegőket tudok csak venni de nappal jobb, mentolos cukorral.

2018. márc. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!