Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert hullik a hajam?

Miert hullik a hajam?

Figyelt kérdés
21/f vagyok, a csaladban egyaltalan nem jellemzo a hajhullas vagy kopaszodas es megis valamitol az elmult 3 honapban sokat hullott a hajam. Egy haj vagas utan vettem eszre, hogy sokkal ritkasabb, foleg a fejem tetejen. Sampon hasznalatra nem figyelek kulonosen, mikor eszrevettem a hajhullast akkor epp sebamed korpatlanito sampont hasznaltam. Azota attertem sima tusfordo es egyben samponra, de nem lett surubb a hajam. Lehet, hogy valamilyen vitamin hiany okozza? Teny, hogy nem eszem kimondottan sok zoldseget es gyumolcsot.

#hajhullás #kopaszodas.
2018. márc. 15. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
A sampon hasznalatra nem figyelek kulonosent ugy ertettem, hogy nem nagyon figyeltem soha, hogy milyen tipusut vagy markat hasznalok, csak mondjuk ha epp korpasabb voltam akkor hasznaltam arra megfelelot.
2018. márc. 15. 20:52
 2/2 szántóvető ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz.találgatni felesleges mert több oka is lehet,majd ő kideríti hogy mi okozza.
2018. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!