Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől törik, hullik a hajam?...

Mitől törik, hullik a hajam? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem a hajam vége töredezett, hanem konkrétan a felénél eltörnek a hajszálaim. Minden hajmosásnál egy marék hajam hullik ki, de nem tövestől, hanem letörnek a hajszálaim. Körülbelül másfél hónapja kezdődött, semmi előzménye nem volt, hennával festem már évek óta. A hajam érezhetően és láthatóan ritkább lett. Van megoldás azon kívül, hogy rövidre vágatom? Sajnálnám, mert épp egy éve volt szintén rövidre vágva, és alig vártam, hogy megnőjön...
2018. jan. 27. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Használj haj pakolást valamint van a gyógyszertárakban vitaminok és samponok.


De szerintem vegye haj pakolást hajmosás után azzal is mosd meg a hajad és masszírozd a fejbőrödbe.

Tegyél rá zacsit és hajszárító val melegít sed kb 10 percig ha érzed hogy meleg akkor hagy abba és várjál aztán mosd le sima langyos vízbe.

Mindég csináld ezt haj mosásnál és segíteni fog.


Nekem segített.

2018. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!