Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős vádli görcsre ébredtem,...

Erős vádli görcsre ébredtem, mi a teendő ilyenkor? Mi idézhette elő?

Figyelt kérdés
Magnéziumot elkezdtem szedni újra, kelhet e még valami?
2018. márc. 21. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked csak most ? Én 50 éves ismerem ezt. Valójában semmit nem lehet tudni róla, bár laborkísérletek alapján sok mindent feltételeznek, de a valóságban ezek nem igazolódnak (kalcium vagy magnézium hiány, ionegyensúly eltolódás, savasodás), bármiféle kezelés csak humbug. Annak idején nekem izomgörcs azítót írt fel az orvos. Annyi tény, hogy többféle gyógyszer mellékhatásai között is szerepel (pl. a statin típusú koleszterincsökkentőknél).
2018. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magnerót tablettát vegyél a patikában. Ez egy jól felszívódó magnézium, és tapasztalatból írom, hogy jó időre elmúlik tőle a görcs.
2018. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben is volt, csak ennyire sosem fájt még.Viszont jó lenne a többit megelőzni.Én 25 éves leszek, de régóta sportolok, olyan 13-4 éves koromból emlékszem talán első lábgörcsre.
2018. márc. 21. 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2018. márc. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!