Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ahonnan kiindul a hüvelykujjam...

Ahonnan kiindul a hüvelykujjam illetve a mutató ujjam közötti résznél, régebben "beakadt" sokszor. ?

Figyelt kérdés
Akkor még különösebb nem fájt, csak éreztem hogy "beakadt". A beakadt szó alatt azt értem, hogy mikor az ember leguggol akkor szokott kattan a térdem ritkán és amikor a kezem beakad, akkor is hasonló hangot hallok. Mitől lehet? Mostanában már fáj amikor beakad erős húzó vagy szúró fájdalom, ami mozgatáskor vagy nyugalomban is fellép nagyon rossz. Ez már negyedjére. Rossz vagy hirtelen mozdulatnál szokott ez lenni pl:mikor fekszek és a kezem a hátam alatt van, tenyerem fekszik az ágyon, és megforgatom a hátam alatt hogy a tenyerem legyen felfelé, miközben húzom ki a hátam alól remélem érthető. És ilyenkor ritkán "beakad" mint ma. Így voltam több mint 6órát úgy hogy aludtam és mikor nagy nehezen öltöztem és mivel használtam a kezem "ki akadt" kattant egyet és fájt. Utána meg tartott egy 3percig a fájdalom, utána viszont már semmi baja nem volt. Írták egy oldalon hogy a helytelen számítógépezés az egér nekem alacsonyan van és néha érzem hogy megterhelem. Ez is közre járhat. Meg hogy porc erősítő tabletta, meg ilyenek. Szóval mitől lehet? Megerőltetem? Ha igen mivel? A számítógépezesen kívül?

2018. márc. 23. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kézsebészeten biztos mondanának valamit, ha ez oda tartozik.

Vagy ortopédia.

2018. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen sérüléseket pihentetni kell. Ha másként nem megy, szigetelőszalagozd össze a két ujjadat.
2018. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!