Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? 😨 mit lehet...

Mitől lehet? 😨 mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
Apámnak eddig is volt veseköve, most nagyon fáj neki a veséje görcsöl már majdnem elsírta magát, ilyenkor be szoktuk vinni a sürgősségire és injekciót kap, de most nincs erre lehetőségünk, a sok kólától felfázott vagy a fűszeres ételektől, Most van rajt derékmelegítő mit lehet csinálni vele (?)

2018. márc. 25. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mentő, ha már nagyon nem bírja.
2018. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen mentő.

Mégis mire vártok?

2018. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mento, ne hagyjatok magatokat lerazni. A vesegorcs borzasztoan fajdalmas. Jobbulast apukadnak!
2018. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes orvost hívjátok ki, ő is be tudja adni az injekciót és ha sürgős beutalja kórházba.
2018. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mentő a legjobb megoldás
2018. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az is segített, ha forró vízbr fürödtem. Úgy, hogy a vesédet lepje el a víz. Attól megszűnt, de csak addig, míg vízben voltam.
2018. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!