Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék egy megbízható...

Szeretnék egy megbízható háziorvost találni Budapesten, hol van olyan, akihez be lehet jutni, és át is vesz?

Figyelt kérdés
A jelenlegi háziorvosom megszegte az orvosi titoktartást (rosszakarómnak adta ki az egészségügyi dolgaimat), ráadásul egyre kevésbé hall, már nyugdíjas, nem szeretnék többé hozzá járni, nem bízok benne, meg az állapota miatt abban se, hogy megfelelően tudja ellátni a praxisát. A 15. kerületben lakom, próbáltam keresni orvost itt a kerületben, de nem vesznek át, nem fogadnak. Nem vagyok egy gyakori orvoshoz járó, de ha úgy alakul, hogy mennék, legalább megbízható legyen és el tudja látni a feladatát. SEGÍTSÉG!
2010. jún. 10. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy átvesz-e még, de egy telefont megér. Pesterzsébeten (Kis-DUnánál) a Zamárdi utcában rendel, nagyon rutinos, tapasztalt, emellett jó szándékú doki (mi is messziről járunk hozzá):


dr. Kormány Zsolt Zamárdi u. 11. 283-1844


Remélem, jó a szám, a netről másoltam be :=) forrás:

[link]

2010. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van olyan jó orvos, hogy megérjen több óra BKV utazást? (sokat dolgozom...)
2010. jún. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!