Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van kettő nagyobb anyajegyem,...

Van kettő nagyobb anyajegyem, melyeket szeretném leszedetni, bár nagyon félek, de rá kell szánnom magam, ajánlana valaki megbízható helyet Budapesten?

Figyelt kérdés
Mennyire fájdalmas?:-(
2011. szept. 9. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évente vesznek ki anyajegyeket:)


Eddig muszáj volt, az idén pedig már én kértem, mert folyton útban volt 2.


Ne félj, egyáltalán nem fáj. Kapsz érzéstelenítőt, és semmit nem érzel az egészből. Utána varrnak, azt sem érzed. Pár perc az egész! 1 hét múlva varratszedés, szintén nem fáj.


Sajna én nem Pest-i vagyok, így ajánlani nem tudok.

2011. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! huhhh, nekem már az is fájdalmas volt amit írtál, érzéstelenítés, varratszedés...:-))
2011. szept. 9. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj ne viccelj már:)


Az érzéstelenítő csak egy tűszúrás, a varratszedést pedig abszolút nem lehet érezni.

Hány éves vagy?

2011. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha megmondom kinevetsz:-)))hogy ennyi idősen félek...na jó, inkább csak tartok az egésztől, mert a hasam alján van az egyik, és gondolom azért az kellemetlen, ha oda adnak érzéstelenítőt:-(

Nem tudom, hogy itt le szabad-e írni, nem reklámozni szeretném, de a bónusz brigád által tudtam egy kupont szerezni, így jóval olcsóbban sikerül átnézetni az összes anyajegyem, és megbeszélni, hogy hogyan tovább...

2011. szept. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!