Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1x1 vitaday d3 2000ne 650ft...

1x1 vitaday d3 2000ne 650ft 30 db os tebletta vélemény van róla esetleg? Jó lehet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó? :O

Bár én még konkrétan ezt nem próbáltam, de megnéztem neten.

Viszont vannak gazdaságosabb termékek is. Én a múlt héten vettem Naturland D-vitamint, 4000 NE-s, 60 db-os, kb. 1100 Ft volt a gyógyszertárban akciósan (amúgy 1400 körül van). Szóval ha kiszámolod, kb. dupla áron van ez a Vitaday. Mindig érdemes körülnézni. :)

2018. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van az eurovitbl is 2000ne az 2100valamennyi az miert dragabb a vitadaynwl jobb valamivel? A 2000ne az eleg lehet vagy inkabb a 3000ne ?
2018. márc. 27. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Normál esetben elég a kétezres. Ha bizonyított a hiány (vérvétel alapján) vagy pl. nagyon kell az immunerősítés vagy a gyulladáscsökkentés, akkor nyugodtan lehet háromezreset is szedni pár hétig vagy hónapig.


Nem tudom, van-e különbség köztük, mert a leírásokból pont a hatóanyag hiányzik. Ha bemész a patikába, ott elkérheted bármelyiket, hogy meg tudd nézni, vagy akár a patikus is megmondja. De tudomásom szerint mindegyikben kolokalciferolnak kell lennie. Ha mégsem, akkor a konkrét hatóanyagra rá tudsz keresni a neten, és kiválaszthatod, melyik a jobb.

2018. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi szepen
2018. márc. 28. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!