Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meghánytatni...

Hogyan tudom meghánytatni magam? Félre értés ne essék nem így szeretnék fogyni. Sőt vékonynak is tartom magam.

Figyelt kérdés
Egészen kiskorom óta küzdök azzal,hogy nem tudok hányni csak ha már nagyon beteg vagyok az pedig hihetetlenül ritkán van. Kínoz a hányinger és mégsem tudok hányni.Pedig sokszor érzem,hogy na most jön aztán mégsem.És csak kínoz.Valami jó tanács?
2018. márc. 27. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én pont ellenkezőleg vagyok: amikor ingerem van, mindent megteszek, hogy ne hányjak (mélyeket lélegzem, gyömbér-, vagy borsmenta teát iszom, vagy ha nincs itthon egyik sem, köménymagot rágcsálok), de sokszor ez sem segít. Szóval én azt javaslom, hogy előbb próbáld meg csillapítani, ha meg ki akar jönni, úgyis ki fog... :)
2018. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igyál tusfürdőt
2018. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!