Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kérdezni hogy...

Azt szeretnem kérdezni hogy diéta nélkül lehet fogyni? /az étrend változása nélkül/ Hozzáteszem hogy Sportolok heti szinten 1x max 2x /attól függ hányszor tudok menni a kisfiam "miatt"/ DE itthon edzek minden nap.

Figyelt kérdés
Pl. Plank,30 napos edzés terv stb. Míg nem született meg a fiam ilyen gondom nem volt soha. Barmit ettem nem híztam nem fogytam. De hogy megszületett 2 eve se fel se le. :/ És zavar a "hájam". Ugy is lehet feszes ha csak edzek nem? Legalább is 2 évvel ezelőtt mindig így volt nekem. A vélemenyetekre lennék kíváncsi es a negatív kommentek kerüljenek.

2018. jan. 27. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70% dieta 30% edzes
2018. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogyni csakis kalóriadeficittel lehet. Ha keveset eszel akkor fogysz. Ha kevés szénhidrátot és zsírt fogyasztasz akkor fogysz. Ha továbbra is azt eszel amit eddig, akkor hiába mozogsz, fogyni nem igazán fogsz. Legfeljebb csak stagnálni fog a súlyod.

Azt szoktál mondani, hogy a fogyás 70 % -ban az étkezésen és 30%-ban a sporton múlik.

Én is nagy súlytöbblettel küszködöm. Volt idő amikor ugyanazokat ettem amit mindig, de elkezdtem sportolni. Konditerembe jártam heti 5 alkalommal, és mindenhová gyalog mentem. A súlyom nem lett kevesebb, inkább azt mondanám, hogy ugrált 3-4 kilókat fel-le.

Elegem lett, így életmódot változtattam. Kihagyom a kenyeret, cukrot. Heti 3 alkalommal megyek konditerembe, továbbra is gyalog járok mindenhová (pl: munkahelyemre 1 óra gyaloglás oda- és 1 óra vissza) figyelem, hogy miből mennyit eszek. Voltaképpen eszek én mindent, de módjával. Kalóriát számolok. 3 hónap alatt 14 kilót fogytam le.

Szóval ha semmit nem változtatsz az étrendeden, akkor sokat nem fogsz fogyni.

2018. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a terhesség alatt meg lehet hízni én is csak amásodik alkalommal tapasztaltam meg, mert elengedtem magam.Az eső gyerekkel félve a meghízástól zöldségeket, gyümölcsöt, sajtot meg ilyesmiket ettem.Semmi édesség, sütemény, csoki.Nem is híztam meg. miután eléggé édesszájú vagyok a lányommal már nem voltam ilyen óvatos.Ezt tanácsként is mondanám mindenjinek, hogy a terhesség alatt óvatosan bánjon a kalóriákkal.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak aza véleményem, hogy a további hízásnak úgy tudod elejét venni ha az elfogyasztott kalória arányban marad a ledolgozott kalóriákkal.Ennél hatásosabb módszer nincs.Nem szabad bedőlni a reklámokban hírdetett fogyasztószereknek, mert nem mindegyik ellenőrzött minőségű, és különben is csak rövid ideig fogyaszthatóak.Utána mi lesz? Aki egyszer felszedte a kilókat nehezen tudja leadni. Az sem jó, hogy 2- 3 hónapig koplalni, pár kilót ladni. Addigra vitaminhiányos leszel és utána annál többet eszel, és még többet felszedsz mint amannyi voltál.Tehát életformát kell ebből csinálni és kitapasztalni mennyi torna az amennyit erőlködés nélkül rendszeresen bírsz, és ennyi mozgáshoz mennyi étellel tudod tartani a súlyodat (esetleg fogysz is). Én nem hiszek abban sem, hogy vega, meg paleo,meg stb. étrendek. Mindent lehet enni csak nem mindegy hogy mennyit

2018. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!