Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen krém ez, és használhato...

Milyen krém ez, és használhatom-e?

Figyelt kérdés

Rühes lett az egész család, kapott is mindenki linimentum scabicidumot, viszont én 7 hónapos terhes vagyok,valami mást írt fel nekem az orvos. Y triplex volt a receptre írva, elkészítették, büdös. Kéntartalmú lehet. Biztos, hogy ezt használhatom, illetve hatásos rühességre?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 28. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ruhes? Jezus.

Szerintem az orvos tudja mit irt fel neked. En tuti magamra kennem a helyedben amig el nem mulik!

2018. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, én sem gondoltam volna, hogy valaha is találkozom ilyesmivel, mint ez az átkozott rüh :D főleg nem kismamaként...erre tessék :D

A családnak használ a linimentum, viszont én úgy érzem, hogy a kénes kenőcsöm nem használ. Mit tegyek? Nem szeretnèk visszafertőzni senkit.

2018. márc. 30. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!