Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így keletkezhet halálos vérrög?

Így keletkezhet halálos vérrög?

Figyelt kérdés
Olvastam régebben egy cikket, hogy egy illető úgy halt meg, hogy a fodrászszékben hajmosás közben elnyomódott a nyakában egy ér, ami vérrögöt okozott, ami pedig halált. Ha én a kádban úgy fekszem, hogy a fejem hátulját nyomja a kád széle, akkor velem is történhet ilyen?
2018. márc. 30. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért akinek ennyitől vérrög keletkezik a szervezetében, ott van valami más probléma is (genetikai hajlam vagy egy rakás más rizikófaktor). Ennyitől nem fogsz trombózist kapni.
2018. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az agyban sem keletkezhet? (Amúgy nem tudok róla hogy lett volna trombózis a közeli hozzátartozóim bármelyikének)
2018. márc. 30. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem 3 napon keresztül ülsz a kádban elnyomott nyakkal, akkor nem.
2018. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 percnél tovább nem szoktam. De most (szerintem bebeszélem) fáj ott a fejem ahol a kádhoz ért😂
2018. márc. 30. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hipochonder. Nem fogsz stroke-ot meg tüdőembóliát kapni a fürdéstől.
2018. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mindentől félek. Minden rémhír napokig a fejemben jár.
2018. márc. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!