Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes fejfájás, ami nem múlik?!

Érdekes fejfájás, ami nem múlik?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért fordulok hozzátok, mert még nem tudok orvoshoz menni, az ünnepek miatt, annyira meg azért nem vagyok rosszul, hogy ügyeletre menjek.

Szóval az egész dolog ott kezdődött, hogy kb 1 hete egy kicsit fájt a torkom, de nem volt para, csak éreztem. Viszont észrevettem, hogy a manduláim be vannak dagadva és ilyen (bocsi) fehér izék vannak rajta. Pár nappal később belázasodtam, rázott a hideg, fájt a fejem, aludtam. A torkom már azóta szerintem jól van, legalábbis már rózsaszín, nincs bedagadva, semmi gond. Ja, amúgy megettem egy csomó torokfertőtlenítőt, meg használok orrcseppet, napi 1000 mg C-vitamint szedek, illetve most már B-vitamint is.. meg fájdalomcsillapítókat.

A probléma az, hogy elmúlt minden, kicsit reggel bedugul néha az orrom, de nem vészes egyáltalán, lázas nem vagyok.. az ízületeim viszont néha fájnak, a fejem pedig egyre rosszabb!

Mióta beteg vagyok, vagy tudom is én, azóta minden reggel iszonyúan fáj a fejem, gyenge vagyok, egész napos alvás sem elég, hogy szűnjön a fájdalom, csak a fájdalomcsillapító segít. Néha olyan, mintha élesen fájna az egész fejem, máskor nem fáj, csak idegesítően szorít, nyomásérzésem van, ha fekszem, akkor érzem a pulzusom az agyamban. Most épp a homlokomnál, halántékomnál szorít, mintha kicsit zsibbadna az arcom... és ellehetetleníti ez az egész a szünetem, nem vagyok képes tanulni, se semmi...

Gondoltam már arra, hogy a sok laptopozás esetleg a szemem tönkretette, vagy nem jó a testtartásom, de passz. Nem vagyok szemüveges btw, de kicsit szerintem homályosan látok.

Vérnyomásom reggel 108/78 volt, szerintem ez nem indokol semmit.

Nem tudom, számít-e, de néha ropogtatom a nyakam...

Mindegy.. a fejfájás reggel kezdődik, utána enyhébb, van, hogy megszűnik és este tök gyenge vagyok, érzem, hogy kezdődik elölről.

Kérdés: szerintetek ez mi lehet? Lehet, csak vmi utóbetegség, vagy valami komolyabb? Kicsit már félek, és idegesít is a dolog.. Előre is köszi, ha szánsz rám pár percet! :)


20/N



2018. ápr. 2. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj el a háziorvosodhoz! Gennyes mandula gyulladásod volt. Ez rámehet a szívedre, ízületeidre, az agyadra is. Nagyon veszélyes, erre antibiotikumot szoktak adni.
2018. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2018. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most már sokkal jobban, köszönöm :))
2018. ápr. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!