Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt már magán úton...

Aki volt már magán úton ultrahang vizsgálaton, hogy működik? Bemegyek és megmondom, mely részeket szeretném, ha megnéznének, majd ennek alapján fizetek amennyibe kerül? Ha találnak valamit továbbküldenek szakorvoshoz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

1. időpont kérés, megmondod mire lenne szükséged pontosan

2. elmész, ultrahangoznak

3. nem küldenek sehova, de ajánlani esetleg tudnak

4. fizetsz

5. köszönsz, távozol

2018. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Úgy működik, hogy a legtöbb helyen szakorvosi vizsgálattal egybekötve rendelheted csak meg. Tehát pl. kérsz egy hasi ultrahangot, akkor ki kell fizetned a szakorvosi konzultációt. A másik lehetőség, hogy van olyan ultrahang, ahová beutalót kell vinned pl. a háziorvosodtól, a magán ultrahangon elvégzik a szabott áron a vizsgálatot, kiadják a leletet, azzal vissza kell menned a küldő orvoshoz. Ettől eltérő úgy tudom a várandósok magán ultrahangja. Keress rá néhány helyre, ahol ilyen szolgáltatást kínálnak, aztán hívd fel a recepciót, hogy náluk hogyan működik. Nagyon készségesek és udvariasak szoktak lenni és részletesen tájékoztatnak.
2018. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Az ultrahang vizsgálat nem a beteg kívánsága szerint működik

Teljesen mindegy Tb sen ,vagy privát alapon küldenek ide,a magaddal hozott ide utaló papirra rá van írva,a vizsgálat tárgya.A vizsgálóban aztán elmondanak mindent,amit ott a vizsgálatnál tudnod kell .Ott azonnal ráirják a papirra a vizsgálat eredményét,és viheted vissza a berendelő orvosnak .Itt fizetni nem kell.

2018. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

na ez erdekes amit irtok, en voltam mar par magan uh-n, az ugy mukodott hogy felhivtam, elmondtam mit akarok megnezetni, megbeszeltuk az idopontot, megneztek, leleleteztek, fizettem, oda adtak a leletet aztan mehetem ahova akartam

mivel az uh teljesen veszelytelen igy nem kell sem beutalp sem semmi, ez nem RTG vag CT

ha fizetsz barmit megneznek, a magannak ez a lenyege

2018. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es

Befelé már nem is köszönünk ?

2018. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!