Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki innen...

Rendelt már valaki innen modafinilt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 3. 20:32
 1/9 anonim válasza:

én rendeltem kedden...de még mindig nem hozták meg :/

pár napot még várok, de legkésőbb szerdán biztos rendelek máshonnan

2018. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te már rendeltél?
2018. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendeltem, de neem jött meg már túl régóta.... Tudtok esetleg megbízhatóbb helyet?
2018. ápr. 12. 01:43
 4/9 anonim ***** válasza:
én rendeltem,(modvigil200) és meg is jött de még nem próbáltam ki
2018. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyit kellett várnod, mire megjött? Legalább másfél hete már, hogy én leadtam a rendelést.
2018. ápr. 13. 00:18
 6/9 anonim válasza:

Én rendeltem innen modvigil200 nevezetű tablettát.

Őszintén nem hittem először benne, de mikor kipróbáltam eléggé meglepődtem. Sokkal jobban ment a koncentráció, illetve a munkára is jobban oda tudtam figyelni.

mellékhatása nálam, mikor kezdett kiürülni a szervezetemből: fájó kar, fejfájás, étvágytalanság

U.i.:Alkohollal ne próbáld!

2018. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Naive válasza:
Én 5 szem modalertet rendeltem, ami 2 nap alatt megérkezett. Elég hatásos, de rohadt lassan ürül. Alvásnak nálam eléggé betett, meg elég lehangolt voltam másnap. Összességében szerintem elég hasonló mint az amfetamin, csak nem tágít pupillát, meg nem gyorsítja fel annyira az anyagcserét (nem kell 20 percenként vizelni tőle). De koránt sem olyan ártalmatlan, "mellékhatásmentes", mint azt pl a 444 cikkje alapján feltételeztem. Szerintem aki klasszikus drogot (pl speed vagy kokain) nem próbálna ki, az inkább ezt is hagyja.
2018. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát... kétszer adtam le végül a rendelést, most végre megkaptam. Ugyan csak felet vettem be a 200mgból, mert egy alig 50kilós lány vagyok és nem akarom leterhelni a szervezetem, de olyan jót aludtam a bevétele után, hogy csak na :D

Most vagyok a 2 órában, tudnék még aludni... azért remélem valamikor hatni is fog.

2018. máj. 2. 11:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó kis tanulás után, este is úgy aludtam utána, mint a tej. 8 órát.
2018. máj. 3. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!